| IonutPutinica a întrebat:

Sall, am si eu un cont de Metin2Ro, dupa 4 ani de joc spuneti-mi daca am facut o treaba buna si cateva sfaturi daca se poate happy

Server Lupus
Regat:Jinoo
Numetonguealad1n
Caracter:Ninja lame
Level(momentan):72

Full Dex, Full PV, si daca nu ma insel 39 puncte Str.
Pv:14345(Cu iteme:X)

Iteme:
Cutite dragoane+9 ciobite crying oricum la 80 fac neinsufletite happy
Costum ninja+7 1.5k hp cu graba si protectie+3, stiu ca e slaba pentru levelu meu dar n-am ce face mi-a esuat otel la+8 in dt crying
Cercei abanos+9 cu 6% diavol, cu 3 locuri libere si Cercei cristal+9 full finisati :X
Scut leu+9 crying
Colier de lvl 15 cu 1.5k hp happy
Papuci de 29 cu 1.5k hp
Bratara de argint+9 crying(
Coifsadaci chiar ca e varza, esuat koif de 41 cu 5 otrava la +7)Coif de level 1 cu 30 Regenerare Pv, e bun in v2 happy

Am G8 transformare 8 chemare cal, militar, 2 minerit, 10 chunjo, 7 shinsoo
Am omis ca am 525 aparare, si 1 creanga de dus la biolog(Zelkova)
Am 14kk...si mai strang in primul rand vreau sa iau otel+0 1 2 3 4 cu 1.5/2k hp, ii pun graba prot si eschiva+4 si m-oi descuca eu...
Vr sa iau itm cu 2k hp...(papuci si colier)
Coif nu ma mai deranjes il tin pe ala pana la 80 ca am de 80+6 happy
O sa va spun ceva, dar poate nu o sa ma credeti, dar nu am bagat deloc MD pe contul asta... e cam greu fara MD, poate la lvl mari o sa-mi bag macar pentru bonusuri si inel exp

Va rog pareri si sfaturi happy

3 răspunsuri:
| IonutPutinica explică:

Scuze numele e de fapt Palad1n,dar acolo erau 2 puncte si cu P am scos limba happy

| IonutPutinica explică:

Dar nu joc de 4 ani pe acest cont, am 4 ani de experienta in metin laughing

| kiliobogdan8990 a răspuns:

Joci de mult timp da si vad...ca esti bunhappy bv tine-o tot asa...ninja ii tare daca stii cum sal creezi