| youngman a întrebat:

Vand Cont Ninja Arc Level 76 3 x G1 si M9.Server Virgo regat galben.Contul vine cu urmatoarele iteme:Arc 75+8 10 competenta, 5 incetinire, 10 semi-om, 6 int, Scutul vulturului+9 imun si alte 5 bonusuri, Papuci Extaz+7 full bonusati 1.5k pv, Coif 60+6, Cercei de abanos+9, Bratara Lacrima+6 1000 PV, Colier Cupru+4 2000 PV, armura e magnolie+6 clean...Statusul este perfect.Pentru oferte da-ti add la id messenger: siminik. youngman

1 răspuns:
| bastars a răspuns:

Ce vrei pentru cont? Dar fara bani adevarati. Pot sati bag monede daca vrei.