| ClickOn a întrebat:

Sall! Am terminat Need for Speed The Run si as vrea sa imi sugerati un joc cu curse in afara de Need for Speed Hot Pursuit 2010 si Split Second, dar sa aiba grafica buna.

2 răspunsuri:
| Arekusu_2352 a răspuns:

Sall! Uite ceva ce o sa cumpar in toamna anului 2012 Need For Speed Most Wanted! Se presupune a fi cel mai bun NFS o sa poti sa-l joci si online!;"> funda?!

| G4M3ER a răspuns:

Incearca Test Drive Unlimited 2. E fainut.Grafica e buna.Ai multe masini din care sa alegi si e destul de realist.