| tony98 a întrebat:

Sall TPU:Va rog ziceti-mi si mie cateva jocuri tari.Adica am pretenti sa aiba grafica buna, gameplay.Am in calculator:Fifa 11; Nfs hot Pursuit 2010; TDU2; Mafia 2; Nfs undercover si pro street; Split Second; sims 2 si 3. M-am plictisit de toate le-am terminat.Ma mai joc din cand in cand Fifa 11.Multumesc.

2 răspunsuri:
| darkdragons a răspuns:

Trim fifa 11 la adresa de mes vladucluj
plz

| revolver2011 a răspuns:

Increarca Crysis 2, team fortress 2, portal 2, league of legends, Bloodline champions tales of pirates, runescape si mx vs atv reflex