| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Am un gamepad intex it-gp02 si vrea sa il folosesc la fifa 13! Daca vreau sa fac driblinguri ca in tutorialele de pe yt trebuie sa invart de acel joystick sau ce este... Si daca invart trage la poarta! Cum ii fac comenzile?

3 răspunsuri:
| Nemira96 a răspuns:

Ti s-au amestecat comenzile.instaleaza driver si din fifa modifici tastele!

| Nemira96 a răspuns:

Sau apasa analogul!

| cutycy a răspuns:

Lasa-mi si mie linkul de la driverul de la jostickul tau ca am si eu unu la fell si imi cere driver si l-am cautat pe net si nu-l gasesc te rog frumos!