| laurentiu1997 a întrebat:

Sall am un mp3 samsung yp u3 si de cand am reinstalat windowsul nu mil mai recunoaste am instalat doar driverul de la placa video si audio mai trebuie ceva?

1 răspuns:
| xWeasel a răspuns:

Baga cablul in pc si lasa-l 5 minute sa vezi daca se intampla cv daca nu se instampla du-te la My computer>Proprietati>Hardware>Device Manager
Acolo daca iti apare cv semn de intrebare cu usb sau cv de genu trebuie driver. Daca nu intelegi cv ma gasesti la idu nevastuicool4ever@yahoo.com