| ramy31 a întrebat:

Salut mi-am reinstalat windowsul am windows xp am placa de baza optiplex gx260 am instalat driverul video dar audio nu il gasesc am incercat everest tot dar nimic

4 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Intra pe site-ul touts les drivers, sus undeva in bara o sa vezi 'mes drivers' dai click o sa trebuiasca sa instalezi un plugin apoi repeti ca operatiunea astepti cateva sec.si o sa vezi ca o sa-ti gaseasca si absolut tot ce ai conectat la pc,webcam, bluetooth, placa audio etc. succes

| Alex3 a răspuns:

Dc nu iti bagi win 7? x64 de preferat.

| ramy31 explică:

Da imi intra wind 7 pe pcu asta?

| Sl0 a răspuns:

Normal