| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

De curand am reinstalat windowsul si am instalat doar driverul de sunet si am reinstalat jocul need for speed most oanted si nu mai merge, as dori driverul video de la placa video on-board cu placa de baza de la gigabyte.Dau funda

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"cu placa de baza de la gigabyte" laughing) Sunt "n" modele de placi! Ti-l da Gigabyte! Trebuie doar sa-l rogi!

| Jipa95 a răspuns:

Most wanted*
Care este modelul placii de baza?

| eviltwinnn a răspuns:

Gasesti aici driverul:
http://www.gigabyte.com.ro/support-downloads/download-center.aspx?ck=2
Daca nu stii modelul, ia-ti driver genius.