| tauretee a întrebat:

Sall am vazut filmul Amurg(twilight) primele 2 parti (cel mai fain film mai tare ca avatar) si cand apare si a 3 a sa stiu daca Bella si edward sau casatorit daca a transformat-o pe bella daca nu apare si part 3 e cel mai naspa filmcrying

1 răspuns:
| NextEfect a răspuns:

Partea a 3a a aparut de anul trecut (o omoara pe victoria si se hotarasc sa o transforme pe Bella in vampir) numa ca abia in partea a 4 a car va fin lansa abia pe 18 noembrie 2011