| Bullseye1 a întrebat:

Sall as vrea sa imi dati si mie niste jocuri gen LoL dar nu DoTA sau ar mai merge gen metin2, sa fie foarte pupulate, si fara noobi!

8 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Mmohuts.com

| Bullseye1 explică:

Nu stiu sigur... o sa incerc... Ok?

| Bullseye1 explică:

Nu vreau metin, un fel de metin, si nu jocuri cu 500 de magii care poti sa le folosesti...

| Bullseye1 explică:

Da...Am uitat sa va spun cv nu-mi plac mmo-urile foarte complicate, WoW tot asa are foarte multe magii si e naspa.

Răspuns utilizator avertizat
| ToxicDream a răspuns:

Jade dynasty. Grand fantasia. Pwi. thinking
Jd si pwi. pe mine ma atras mai mult grafica laughing Sper sa iti placa ceva happy La Jd numele este " PureNative" Poate ne vedem pe acolowinking

| Catalin2697 a răspuns:

World of Warcraft

| Catalin2697 a răspuns:

Sa vezi si ultimul trailer la World of Warcraft Mists of Pandaria http://www.youtube.com/watch?v=wvYXoyxLv64