| XxXRoBeRTXxX a întrebat:

Sall as vrea sa imi iau un laptop de gaming cu buget in jur de 2500 RON mai pot adaugă 100 RON daca e nev dar nu mai mult am nevoie urgent. Eu m-am orientat spre Lenovo dar daca știți altul bun. Vreau urgent. O sa ma orientez spre unul din primele 5 primite. Ms Funda big grin

Răspuns Câştigător
| SpikeSpigel a răspuns:

Uite aici: http://www.emag.ro/......DML6JBBBM/ ceva extrem de bun. Daca esti dispus sa sari peste 2600 RON iti gasesc ceva de duce tot ce e nou aparut( Si asta duce tot aparut)

| XxXRoBeRTXxX explică (pentru SpikeSpigel):

Eu m-am gândit la http://m.emag.ro/......D6Y8JBBBM/

| XxXRoBeRTXxX explică (pentru SpikeSpigel):

Ms pe acesta mi l-am luat si sunt foarte mulțumit imi merg jocurile chiar si la very-high fara lag mersi

3 răspunsuri:
| Horiaaaq a răspuns:

Eu iti recoman un Sony Vaio. Am doua. Unu cu 50 mil de 3 ani si unu cu 70 mil de un an. Amandoua merg perfect. Acum 2-3 Saptamani un prieten a cumparat un Sony Vaio cu 23 mil. E chiar foarte bun. Uite-te prin EMag sau Cel. Acolo sunt multe bune. Sper ca te-am ajutat big grin
Funda?