| Hanzo a întrebat:

Sall, as vrea sa stiu daca cineva are un cont de mt2ro bun care nu-i mai trebuie sau daca stiti un hack de yang functionnabil nu smecheri.CEL MAI BUN RASPUNS FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ItsMyTime a răspuns:

Salut, nu exista nici un hack de yang pentru metin 2 asta e doar o pacalealaca sa iti dea un keyloger ca sa iti sparga contul, iti sugerez sa joci fara hack crede-ma ca va fi de 1000 de ori mai frumos jocul, daca ai hack e ca si cum ai terminat jocul dar nu ai pic de experienta si nu are rost sa faci asta cand jocul e facut ca sa te distrezi :). Plus ca la lv mare poti sa te dai mare la toti fraieri ca nu ai folosit hack ca sa ajungi unde ai ajuns, crede-ma... MERITA! si apropo daca ai nevoie de unele sfaturi uite aici http://ghidpentrumetin.webnode.ro/......cum-usor-/ un ghid bun, facut de mine, joc de 6 ani deci crede-ma ca ai aici toate mijloacele prin care faci yang usor fara hack si in unele cazuri te si distrezi :) Bafta Pa!

1 răspuns:
| ClaudiuTita3 a răspuns:

Man am eu este de lv 20 pe trianguli care nu al mai fosesc da-mi add la adresa asta : cheliegeon si vorbim