| vangheliss99 a întrebat:

Sall as vrea si eu un joc, care la cerintele minime sau recomandate sa aiba, 1 gb ram 2 ghz sau mai multi ghz, si sa fie maxim 3-4 gb jocu, si sa fie numai cu razboi da nu cu monstri, adica si cu monstri dar sa ai de aia deaitai in misiune, sa fie cu razboi si sa nu cuvma sa fie din _ call of duty, delta force,) sau brother in arms. ok mrs mult, cel mai bun raspuns funda, iar restul vot!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Ai putea incerca:Freedom Fighters sau Conflict desert Storm.Ambele se incadreaza cerintelor tale!

Numai bine!

| vangheliss99 explică (pentru Magnifico):

Thanks

| Magnifico a răspuns (pentru vangheliss99):

Nu ai pentru ce.Mersi de funda happy

| vangheliss99 explică (pentru Magnifico):

Auzi mai sti si altele? ca ala conflict imi place doar ca, l-am downlandat de pe niste site-uri care nu pot sa le scriu ca fac reclamalaughing marog. de 3-4 ori si nici o downlandare n-a fost buna si nu mia am degand sa mai caut, iar celalalt numi plaace, mai sti cv? dar nu conflict vietnam ca pe ala il amhappy.

| Magnifico a răspuns (pentru vangheliss99):

Ar mai fi Battlestrike Force Of Resistance sau Wolfschanze si mai poti scoate si F.E.A.R. e asemanator happy. De asemenea mai este unul de genul Arma.
Bafta happy

| vangheliss99 explică (pentru Magnifico):

A da fear l-am avut dar la m dat la schimb pe alt joc, doar ca esti singur in misiuni, battle striker force of resistance il am pe sidi doar ca nai de aia deai tai iar arma il stiu le-am avut pe amandoua iar wolfschanze ii primadata cand aud de el mrs big grin iti dau si vot acumhappy.

| Magnifico a răspuns (pentru vangheliss99):

happy Mersi

| vangheliss99 explică (pentru Magnifico):

Cuplacere, sa traiesti cu numelelaughing)))))))

9 răspunsuri:
| EyeOf a răspuns:

Left 4 Dead 2

| vangheliss99 explică (pentru EyeOf):

Le amlaughing, doar ca 2 pe laptop ca nu-mi merge pe pcsad