| alexboss11ani a întrebat:

Sall! astazi mi-a trimis cineva un mesaj la email la spam in care spune:The UK Lottery Proggramme has just awarded your email the total sum of
800, 000 British Pounds in the ongoing lottery proggramme 2011.(ce sa fac plz s[unetimi este de rau?
dau fundita
email; alexlionide@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

Nu cred ca ar fi bine sa apesi pe el deoarece poate fi o farsa.Tu dai informatii despre tine si asa te pot "HACKERI'mai usor.Pot sa cumpere produse pe numele tau si o sa ai de platit.Deci mai bine lasa :bd