| twyster90 a întrebat:

Salut.Deci printre anii 2003-2004-2005 sau 2006 nu mai stiu sigur eu am jucat un joc de la Codemasters Dar nu mai stiu cum se numea. Pot sa dau o mica descriere a jocului si sper sa stiti.Deci la single player aveam campanie cu teroristii si in prima misiune veneam cu vapoarele si trebuia nu mai stiu sa ajung undeva.Si oleaca mai incolo era un turn.Si era un meniu in care alegeam misiuni cu Americanii.Era fain jocul dar nu mai stiu cum...Era gen impuscatori, razboi de asta ceva de genu call of duty dar nu este call of duty.Si incoana jocului era ciocanul si secera. Sper ca stiti.Sunt sigur ca e de la Codemasters

5 răspunsuri:
| Emanuelm a răspuns:

Batlefield?

| Emanuelm a răspuns:

Sau Red alert.

| Emanuelm a răspuns:

Da dar red alert are iconita cu o secera si un ciocan *eyerolls* poate gresesti ca nu e de la codemasters.

| twyster90 explică:

Red alert si Battlefield nu is de la Codemasterslaughing

| twyster90 explică:

E de la codemasters sigur jocul asta. Apropo si mai era acolo meniu de editare adica bagam o mapa si soldati, tankuri, avioane etc si cand dadeam start sau ce era acolo ma punea un joc cu un soldat si omoram pe restu.Si cand trageai in cap se umpla de sange si la fel si in corp