| shew a întrebat:

Sall. Care imi poate zice cateva "trucuri" la fifa 07 cum sa dau pase mai bune, suturi, centrar, tehnici de joc, scheme. etc. au Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Salut Daniel! Daca mai vrei niste scheme la fifa 2007 sa ma intrebi pe id-ul de mess: mircea.bazatul

Bug`uri fifa 2007:
Q+W-poti folosi centrare de la 70 m pe atacant care ii vine 80% lui,
A+D-sut tare la firul ierbi[torpilaon the phonedar merge numai din jumatatea ta de teren,
Z+D-sut cu latu` care ia si efect si poti da gol de la 40 m,
Q+D-lob, dar daca ai lovitura libera ti Q si apesi tare pe D si dai pe sub zid.sau tine efect pentru a da pe langa el,
D+S-fentezi jucatorul/portarul ca dai sut dar nu dai,
Z-il poti folosi la lovitura libera pentru a scote un coechipier, iar daca il scoti ti Z si apesi D si jucatorul normal care trebuia sa suteze va sarii pe langa minge si va da coechipierul,
C-il poti folosi pentru a scote un coechipier tot la lovitura libera si daca ti C si apesi, dar numai sare jucatorul pe langa minge, ci va da direct coechipierul,
E+D-este pase puternica pe jos dar merge numai in jumatatea adversarului. Incercati sa o folosesti cand centrezi,

Scheme fifa 2007:
rabona-Shift+Stanga+Dreapta+A[centare],
rabona-Shift+Stanga+Dreapta+D[sut],
braziliana-Shift+Sus+Dreapta sau Stanga+Jos[depinde in partea care mergi],
360 rotate-Shift+Stanga+Jos+Dreapta,
Shift+Sus+Jos - dribling
Shift+Stanga sau Dreapta- bicicleta...

Driblinguri unice:
Cristiano ronaldo-Shift+Forword[adica sageata din fata in partea in care merge spre poarta]+de 2 ori sus sau jos,
Ronaldinho-Shift+Forword[---IIII---]+de 2 ori sageata in care vrei sa fentezi jucatorul[stanga sau dreapta].
Sper ca ti-am fost de-folos! Salut si multa bafta!

3 răspunsuri:
| w7dragon a răspuns:

Eu iti dau scheme doar restul fai u rost:daca apesi de 2ori pe 5 dar din dreapta tastaturi toti oameni ataca, si daca apesi pe 8 sau 6 sau 4 sau 2 oameni se demarca alfel

| NASA10 a răspuns:

Asta caut si eu.