| Ararida2000 a întrebat:

Sall.Caut clan pentru world of tanks! Am 12 ani si acus fac tank tier 5! Cine ma primeste ia funda!

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Daca vrei poti sa intri in EGD (Europes Ghost Division). http://worldoftanks.eu/community/clans/500009523-EGD/#wot&mt_order_by=date

Nu este un clan foarte puternic, dar membrii sunt activi (apropae in fiecare zi jucam in pluton/antrenament, etc.) si am avut si cateva lupte in "Clan Wars".

| Ararida2000 explică (pentru iulianr):

Tu esti sef?

| iulianr a răspuns (pentru Ararida2000):

Nu...eu sunt doar un membru, dar ii voi spune conducatorului ca te-am invitat in clan si sunt sigur ca te va accepta.
Care este numele tau in joc?

| Ararida2000 explică (pentru iulianr):

FlOrInBoSs2000 asta e! Si mersi! Dar clanu e romanesc?

| iulianr a răspuns (pentru Ararida2000):

Nu...in el sunt jucatori din mai multe tari.