| laur_3527 a întrebat:

Sall, caut membri pentru un clan de counter strike incepatori cu id de mess. Daca vreti lasati idul de mess aici si ma puteti contacta pe lorincz_laur pentru detalii. Membri trebuie sa fie cu microfon pentru a putea vorbi cu mine. Membri inainte de a juca counter strike trebuie sa intre pe mess sa ne conectam toti pe acelasi server.

Răspuns Câştigător
| Emy23 a răspuns:

Salut vreau s eu sa intru intru clan de counter.Idul meu este:emgeyochialbastri@yahoo.com
Am si steam si microfon

1 răspuns:
| florinelKILL a răspuns:

Cum cheama clanu?