| alindragos322 a întrebat:

Sall caut un metin2 privat pvp fara hamachi sa fie beton cel mai tare mt2 jucat din lume in afara de imperialmetin2 ca nu-mi merge site-ul acolo raspundeti-mi repede plizzzz!
Cel mai bun dau funda!

Răspuns Câştigător
| IULY991 a răspuns:

Metin2 advanced : http://advance2metin.com/
Am jucat eu pe el, e belea am si videoclip pe youtube : http://www.youtube.com/watch?v=DRefpgISmws

102 răspunsuri:
| infusion a răspuns:

Aici ai registeru:http://anonyymu-metin2.no-ip.org/register/
Downloadezi Abesgaara v3, 7
Si pui in MC.txt asta:anonyymu-metin2.no-ip.org

| adyady14 a răspuns:

Http://www.softstrikemt2.info/index.php?s=players e super tare metinu asta frate e deschis de 1 sapt. gm sunt prietenosi eventuri in fiecare zii daca ai nevoie de bani add mess(adyady2111)

| myrela93 a răspuns (pentru adyady14):

Buna am luat si eu id tau nu te superi nu? id meu este myrelavoycu93

| adyady14 a răspuns:

Http://www.softstrikemt2.info/index.php?s=players evente in fiecare zii e deschis de 1 sapt... gm sunt prietenosi

| TheCosminutzu01 a răspuns:

Incearca Metin2NightFurry sau Metin2Yoneis (scrii asa pe google si dai pe primul site)

| RazvanLLL a răspuns:

Joaca tdl server alcolici iti iei direct 88 si armele le iei din oras e la vanzatori

| AlexVitamiN99 a răspuns:

Al3xIsFresh Is AlexVitamiN ala care a juca de 2 zile si te batea laughing))))))))))))

| ReDnEcK a răspuns:

Stiu eu http://www.metin2nf.ro/ este pvp-pvm;) FUNDA?

| KaP0nE a răspuns:

Cel mai tare Mt2, jucat de mine este :
Metin2Osiris, e beton, evoluti noi, lvl max 250...
Funda? plizz

| raulsmar a răspuns:

Eu Iasi da fundita la yuli991 Advanced e cel mai tare mt2 jucat din ro

in plus are iteme beton big grin si evolueaza simplu

| Cristea_Gabriel_1992 a răspuns:

Mt2 hammer

| Razvan4You a răspuns:

Frate incearca metin2Fun

| Y0TheBest a răspuns:

Metin2 hammer si metin2 tdl hammer este pvp si tdl are si pvp si alcolici plz funda

| Ady2169 a răspuns (pentru Y0TheBest):

Mai joky hammer?

| stelian_6033 a răspuns:

Metin2flexi.ro.im NEW METIN2 2013 MAX LVL 105, Rate 500%, ITM Ca Pe RO Cele Noi (inger), Asemanator Metin2RO. Pentru Detalii stelian_arthuro_tiago@yahoo.com

| Parkour_Evolution_1996 a răspuns:

Www.metin2legend.ro
Best metin2 ever.In dezvoltare dar foarte super.

| theViper747 a răspuns:

Valmondialmt2 sau 4yoursmt2

| Trocaru_Oliver_1995 a răspuns:

Uite cel mai tare metin 2. intrati toti merita. http://www.metin2happy.com/

| Dragosiulian998 a răspuns:

Metin4drugs cel mia tare svr pe care l-am jucat www.Metin4Drugs.org

| Ing3rDrogat a răspuns:

Du-te pe top 100 metin

| Ing3rDrogat a răspuns:

Du-te top100 metin2 pvp

| Helloween a răspuns:

Salut eu iti recomand Epicalmt2 e super fain uite aici linkul :http://epicalmt2.ro/index.php?s=home
Sper ca te-am putut ajuta bafta;)

| hitpaul95 a răspuns (pentru Helloween):

Eu l-am downloadat prin ilivid si nu stiu ce sa fac

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns (pentru Helloween):

Mie nu imi merge

| GiureaAlex a răspuns:

Http://pvpmetin2.no-ip.info/ uitati un mt foarte misto si tare intrati si no sa regretati!

| Cazacu_Cristian_1988 a răspuns:

Stiu eu un metin este metin2 hammer
dar este tare rau

| Angel_MrSeby_1997 a răspuns:

Pagina FaceBook : https://www.facebook.com/Metin2Enygme
Site : www.metin2enygme.ro
Link catre prezentare : http://metin2enygme.com/index.php?page=T…ostID=33#post33
Video : https://www.youtube.com/watch?v=GvL4p7j5…37fxJRDiG8OWZqA
---------------------------------------------------------------------------------------------
Mod de joc : PvM-PvP
Level Maxim : 250
Rate : 1000%
-Client cu design propriu!
-Protectie anti-hack si flood! Conturile voastre vor fi mereu in siguranta pe Metin2Enygme!
-Staff amabil si competent sa raspunda oricarei intrebare adresata!
-Cel mai nou sistem de pedeapsa din Romania : Inchisoare!
-La inceput primiti level 31 si un king de level 50!
-Cand bati un metin iti alegi premiul dorit!
-sistem bonusuri implementat
-Arena PvP implementata
-Switch-bot implementat
-sistem putere implementat
-sistem onoare implementat
----------------------------------------------------------------------------------------------
max pv : 6000
aparari : 20
Critica/patrundere/semi-om : 20
Int/str/dex : 30
Puncte status : 95
Fara mod-uri! Fara 6/7!
2 runde de OX la 20:30
Evente zilnice!

| dariusnistor780 a răspuns:

Metin 2 Zaken i fain

| XxBlackAsxX a răspuns:

Iti sugerez si eu tot TDL daca vreio iti dau si cont de lvl maxim cu arme extrem de bune si moca id mess : andrei_puma2011@yahoo.com

| XxBlackAsxX a răspuns:

Iti sugerez si eu tot TDL daca vreio iti dau si cont de lvl maxim cu arme extrem de bune si gratis id mess : andrei_puma2011@yahoo.com

| ionutzzel123 a răspuns:

Ma eu iti spun e tare asta Metin2Tequila iti evoluezi armura din otel e super