| alindragos322 a întrebat:

Sall caut un metin2 privat pvp fara hamachi sa fie beton cel mai tare mt2 jucat din lume in afara de imperialmetin2 ca nu-mi merge site-ul acolo raspundeti-mi repede plizzzz!
Cel mai bun dau funda!

Răspuns Câştigător
| IULY991 a răspuns:

Metin2 advanced : http://advance2metin.com/
Am jucat eu pe el, e belea am si videoclip pe youtube : http://www.youtube.com/watch?v=DRefpgISmws

102 răspunsuri:
| Hdivision a răspuns:

Da am eu unul fain caut oameni, in gen /moderatori globali fondatori designeri, administratori uite aici www.darkscream2.com aici e communitatea, si aici e siteul de metin2. www.darkscream2.com/site avem si descriere la el daca va iintereseaza http://darkscream2.com/viewtopic.php?f=60&t=12 postat

| Steffann55 a răspuns:

Metin2gx

| Swat_Alex_1995 a răspuns:

Www.3metin.ro sunt GA pe svr daca doriti sunteti bine veniti cu toti

| Vladutz_Andrey_1995 a răspuns:

Apucativa de matinul acesta http://www.hardcore-reloaded.com/ este cel mai tare metin

| LvL1 a răspuns:

Salut,
vreau si eu sa mi zici va rog niste metine noi de crescut repede sa faci bani repede etc. va rog frumos

| Pain15 a răspuns (pentru LvL1):

Baiete, esti foarte... ANALFABET! "vreau sa mi zici va rog.

| Andrei_Pila_1995 a răspuns:

Http://176.223.119.160/ e un server nou de metin foarte interesant. Ofer itm posedate si alte itm in schimbul unor donatii. Ofer chiar si Gm detalii la em_klass sau 0751966886

| Vinatoru_Raul_1992 a răspuns:

Buna, la ce foloseste ''funda''?(Apropo stiu metin2 hammer si GM mode)Eu zic ca sunt smechere ...Mai joc metin2 new battle (NB) happy bft...

| 4reverbuz a răspuns:

Metin2 Hammer este cel mai tare, la magazin se gaseste totul la 1 yang

| PaharDeSuc a răspuns:

Salut Eu zic sa incerci un metin pvp-pvm...AspireMt2 lvl max 250 faci in mapa de 128-145 e un bug arme epice pose 1 2 3 king 1... 9 e destul de misto rate 1000 %

| Boiciuc_Andrey_1998 a răspuns (pentru PaharDeSuc):

Man zi site la metin

| RokoDgl a răspuns:

Plz dati-mi si mie metine pvp plz da dati-mi si linkul va multumesc

| ionutzzel123 a răspuns (pentru RokoDgl):

Metin2Tequila iti evoluezi armura e calumea arme tare armuri la fel daca ai nevoie de ajutor pe mine ma ma cheama SubZero

| Dragosiulian998 a răspuns (pentru RokoDgl):

Salut daca vreau un svr tare si misto ti se potriveste metin4drugs! da-mi buzzz pe mess... dragosiulian998@yahoo.com

| hosumihai a răspuns:

Mah eu nu stiu dar totusi stie cineva un metin2 care sa aiba suprem la magazin sau sa il faci usor in afara de Hammer

| Florineloo a răspuns:

Salut eu as zice ca Apollo Mt2 sau Mt2 Calipso mie imi plac mult
happy

| cosminolm a răspuns (pentru Florineloo):

Metin2Feel Pvp-Pvm lvl 127 5 evoluati la armura 3 arma rate 1000% toate big grin
Site

| Froogyyyy a răspuns:

Bah voi sunteti retardati a zis pvpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp nu pvm

| SoGor_Cristi_1996 a răspuns:

Daca doriti sa va populati serveru-l metin2 - Faceti o postare pe / http://cristi-sogor.hol.es/ - SUnt si Jocuri Pc Gratuite / Programe Gratuite