| Luisan_Lincan_1996 a întrebat:

Sall cine joaca HammerMt2 sunt sura si nu stiu cum sa fac bonusurile ce trebuie sa pun daca ma ajutati va ajut si eu la Valmondial

Mz!

2 răspunsuri:
| Reyyes a răspuns:

Sall.....eu joc HammerM2 si eu am toate natiile de caractere, inclusiv sura. Bonusurile recomandate (si cele mai bune pentru sura si shaman) sunt Inteligenta si PV sau Vitalitate. Si as vrea si eu niste ajutor la ValMondial add me pls la id alex.prototype54@yahoo.com

| razvandj a răspuns:

Salut. Iti pot face eu rost de niste iteme da add la id asta si te voi ajuta : rzv_hiphop@yahoo.com