| NeGaTiwE a întrebat:

Sall Cine stie cand apare Assassins Creed Revelations si niste cerintewinking daca se poate mersi + funda

Răspuns Câştigător
| Gigasetal140 a răspuns:

Baga te rog ID andreas_andu e al meu si il dau la toti cei care le place AC, cea ce stiu ca pe console sigur si 100% este ca apare pe 15 Noiembrie si nu stiu dar poate apare si pe PC ca asa se scrie pe site-uri, cerinte cred ca sunt ca la Brotherhood poate un pic sau ceva mai mari, Assassins Creed: Revelations System Requirements
GD Hardware Rating Diff
Intel CPU - Core 2 Duo E7300 2.66GHz GD CPU hardware score: 4 Login to compare your CPU
AMD CPU - Athlon II X2 255
Nvidia
GFX Card - GeForce GTS 250 GD GFX hardware score: 6 Login to compare your GFX Card
ATI
GFX Card - Radeon HD 5670 512MB
RAM
(Memory) - 4 GB
Hard disk
space - 12 GB
Direct X - 10 sau 9
Sper ca te-am ajutat pa.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Apare pe 15 noiembrie ...si cel mai probabil va avea cerintele astea :
Intel CPU - Core 2 Duo E7300 2.66GHz
AMD CPU - Athlon II X2 255
Nvidia
GFX Card - GeForce GTS 250
ATI
GFX Card - Radeon HD 5670 512MB
RAM
(Memory) - 4 GB
Hard disk
space - 12 GB
Direct X - 9
si cand va aparea poti sa testezi aici :
www.systemrequirementslab.com/cyri/

| NeGaTiwE explică:

Merge joku pe 2 GB ram procesor 2.7 AMD Semphron si placa video 512 ATI

| Gigasetal140 a răspuns (pentru NeGaTiwE):

Tu iti raspunzi tie sau ce, ne raspunzi noua?

| NeGaTiwE explică (pentru Gigasetal140):

Vrei si tu sa te alfii in treaba sau?

| vlad24 a răspuns:

Pe 2 decembrie ca s-o prelungit.