| GameMaster23 a întrebat:

Sall, dau funda la care stie cum se rezolva: Daca in counter-strike am intrat pe un sv iar dupa ce am inchis si pornit cs >>> cand dau pe "find server" imi intra pe sv pe care am intrat mai devreme si nu stiu cum sa rezolv asta dar fara sa dezinstalez si sa instalez jocu din nou...

Răspuns Câştigător
| AdyTtZa a răspuns:

Pai asta e ca n`ai ce face trebuie doar sa reinstalezi jocul.Esti intr-un fel redirectionat pe acel sv...

1 răspuns:
| SuFiX a răspuns:

Nam idee ce vrei sa zici? dar daca iti apar reclame stergel si instalezal din nou big grinbig grinbig grin