| Doru19999 a întrebat:

Deci am o problema la counter strike 1.6 deci am intrat pe server asta cs.mafios.ro am jucat un pic si dupa cand am iesit si am vrut sa dau la find server pentru a alege serverul cs.microx.ro(de care m-am atasat foarte mult)surpriza m-a redirectionat la serverul cs.mafios.ro.Am incercat sa sterg fila gamemenu.res si cand Intru in counter din nou ma redirectioneaza la acel server dar de data asta da o eroare!
Ce pot sa fac ca nu prea as vrea sa m-il dezinstalez si sa il instalez iar!
AJUTOR!
Scuze de categorie!

1 răspuns:
| Tyberius a răspuns:

Simplu cauta servare pe net si joaca pe ele si se schimba si iti baga alt servar ca re s-ar putea sa te lase sa intri la find servers... unele servare au niste scripturi care le baga in cs....bafta