| robyyy66 a întrebat:

Sall,dc cand intru pe sa:mp imi apare ecranul alb apoi ma arunca pe san andreas-ul simplu am dezinstalat si reinstalat gta-ul l-am si sters si l-am descarcat iar am instalat iar directx si netframeworrk-ul si multe altele si tot nu-mi mere dc dc dc mor fara sa:mp sad sad sad plz ajutati-mawinking

5 răspunsuri:
| Shobo91 a răspuns:

Pachetul pentru SAMP nu e compatibil cu versiunea jocului, afla ce versiune e jocul tau si cauta SAMP compatibil cu ea! bafta

| robyyy66 explică (pentru Shobo91):

Mersi, asta a fost devina acum mere, mi-am descarcat un pachet cu tot cu multyplayer si mere laughing

| Florentin_Criss_1990 a răspuns (pentru Shobo91):

Pai unde aflu versiunea?

| robyyy66 explică:

Mersi mult, acum mere

| NoNamemartes a răspuns (pentru robyyy66):

Cum aflu ce versiune este? dau 2 e cine spune