| florynKab a întrebat:

Salut, Astazi mi-am instalat Windows 11 pe calculatorul meu si mi-am instalat GTA san andreas si am vrut sa ma joc SA:MP l-am instalat merge bine dar cand las jocul in bara nu mai merge sa intru in el, imi apare pur si simplu ecranul. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Asta pentru ca ce e valabil acum e doar un beta, nu versiunea stabila.

| Flar3 a răspuns:

Windows 11 nu e inca prea stabil, cum a zis si @Wr3nch. DAR, daca tu doresti, astepti pana prin octombrie-noiembrie pentru a avea o experienta full pentru noul sistem de operare.