| Juic3Nice a întrebat:

Sall. De ce cand intru in metin2 si apas Spacebar (tasta) se da restart la PC? Help se intampla asta de cand am schimbat Unitatea.

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

E ceva ineregula acolo nu ar trebui sa faca asa Du l la cineva sa-l repare

| edytza1 a răspuns:

Pai... Ai putea pur si simplu sa-l deschizi sa te uiti in el, dar face asa la mai multe chestii sau doar metin2? Daca doar la metin, sterge metinu' poate are virusi sau baga antivirus puternic in calculator, imprumuta unul original pe CD. Funda?

| Juic3Nice explică (pentru edytza1):

La toate metinele face asta nu doar la unul si am antivirus puternic.Dar eu cred ca e de la Windows