| Acatincai_Veniamin_Mario_1998 a întrebat:

Sall.

De ce imi da crash pe cs go am 4 gb ram si procesor Intel pentium inside... pe 32 bits. Cum pot rezolva crashul?

7 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

Raspunsul meu poate fi gresit dar am auzit unele persoane care ziceau ca le da crash jocul din cauza ca au Windows-ul pe versiunea de 32 bits.
Nu am folosit un windows pe 32 bits de foarte mult timp asa ca nu pot confirma, dar iti zic ce am auzit de la altii.

Răspuns utilizator avertizat
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Daca iti da crash Counter Strike Global Offensive poate este piratat jocul, nu este cumparat. Daca se mai intampla cauta rezolvarea problemei pe Steam community.

Răspuns utilizator avertizat
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns (pentru Acatincai_Veniamin_Mario_1998):

Cauta pe steam problema.

| Halmache_Mircea_1999 a răspuns:

Poti te rog sa ne dai o poza cu eroarea respectiva, daca iti da. Daca nu trebuie sa cauti pe Steam problema. S-ar putea sa fie de la placa video (daca ai una veche). Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat