| vandamas a întrebat:

Sall de ce imi merg toate jocurile in reluare nu de mult am instalat windows xp inainte mergea foarte bine cu toate ca avea windows xp va rog ajutati-ma ce ar trebui sa faca

2 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Curata calculatorul. poate ai placa video proasta. poate ai prea putin ram. poate ai prea multe chestii deschise care se deschid automat odata cu Pc-ul gen u.t.o.r.e.n.t.e

| SABUX a răspuns:

Ce windows xp ai 2012? Eu al am si merge fara nici o problema ori ce joc. Sau windousu tau nu e compatibil cu jocurile sau unule jocuri.