| mucificatorul201 a întrebat:

Sall TPU, am facut o greseala enorma!
mi-am instalat unbuntu (linux) in scopul pentru programare si mi-am dat seama ca nu sunt facut pentru asta(nu intrebati) si am instalat windows pe un usb si totul mergea bine pana cand imi cerea pe ce driver sa pun windows-ul si driverele care mi le dadeau ei nu mergeau si am incercat sa aleg usb-ul dar nu mergea, va rog sa ma ajutati ca pe linux unele aplicatii nu merg!

1 răspuns:
| Andrei2991 a răspuns:

Pai cred ca cel mai probabil o sa pierzi fisierele pe care le aveai deja. Dar poti probabil sa instalezi windows-ul dar sa dai remove la toate partitiile de pe HDD. Si apoi sa incepi de la zero