| Iftimia_Andrei_1993_yyZO a întrebat:

Sall.De ce nu pot sa joc uneori nici Ultimate team nici single player tournaments/seasons (e fifa world ..acela gratis de pe origin.beta..nu fifa world cup )? si cum pot sa joc cu prietenii (tot) Fifa World? (si cine vrea sa jucam vreun meci eu ma numesc Andrei_Iftimia ) MS! happy big grin

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Trebe sa te uiti in lista de prieteni in joc, clic pe el si undeva trebuie sa fie invite to match sau ceva. Jocul nu merge pentru ca e de 2 bani..sute te bug-uri, merge foarte incet, multi hackeri.dar oricum, la ce te puteai astepta de la o firma ca EA? big grin

| Iftimia_Andrei_1993_yyZO explică (pentru userul7200):

Faza cu bug-uri e adevarata, dar numai daca unul din jucatori nu are o conecsiune buna la net ...si da jocul e cam naspa (foarte) pentru ca are un mod de a contola jucatorii de te doare capul (dar daca seriile de FIFA in sus de FIFA 12 trebuiesc cumarate ca sa poti juca online n-ai ce face )

| userul7200 a răspuns (pentru Iftimia_Andrei_1993_yyZO):

Acuma se mai si stinge joc-ul cica ''not a good momentum'' rolling on the floor. Cum am zis...EA Logic laughing. A fost un joc destul de bun mai ales ca era free2play, acum ca n-am ce face voi continua cu fifa online 3