| Nechita_Filip_1989 a întrebat:

Intrebare pentru amatorii de Fifa 14, mai ales Ultimate Team. Daca vreau sa joc pe Single Player(in Ultimate Team),in timpul meciului directia paselor si a sutului e aiurea, spre deosebire de versiunea online pe Seasons unde merge perfect.Ce ar trebui sa fac pentru a juca si pe modul Single Player intr-un mod normal?
Joc Fifa 14 pe PC.

cineva care mai joaca acest joc ma poate adauga ca prieten, numele meu pe Origin fiind: neky99sparge
(sunt in prima divizie pe Seasons pe Ultimate Team)

1 răspuns:
| Alfred0703 a răspuns:

In single player pass assistance e pe semi, iar pe ultimate team singleplayer si multiplayer pass assistance e pe off, adica tu alegi directia si viteza cu care dai pas.