| Skypee a întrebat:

Sall,de unde pot descarca wow si sa ma inregistrez? Exista mai multe variante wow?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Exista WoW jocul de baza si patru expansionuri: The Burning Crusade, Wrath Of The Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria. Daca vrei sa joci pe oficial trebuie sa platesti 10 sau 15 euro pe luna. E gratis pana la level 20 dar dupa aceea daca nu faci upgrade(250 ron) nu mai primesti experienta si nu cresti in level plus ca multe facilitati sunt blocate. Daca vrei sa joci pe un server fain de wrath lasa un comment cu id de mess sau facebook. Succes!

| Skypee explică (pentru Wr3nch):

Si care are cea mai buna grafica? apropo id meu e catalyn_98@ymail.com

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cea mai buna grafica o are mists of pandaria.

| Skypee explică (pentru Wr3nch):

Tiam dat funda, dar ma ajuti cu un server privat pe wow mists of pandaria? plzz

| zBogDDy a răspuns:

Ia-ti wow de pe site-ul official, si contul tot de acolo.