| ciribist a întrebat:

Sall, de unde pot lua niste hackuri pentru transformice nevirusate si gratis ca un prieten are gratis si nevirusat si nu vrea sa-mi spune de unde l-a luat el are hack teleport si vreau si eu ca hack wall jump il am dar numi trebuie ca stiu sa ma catar pe pereti happy?

Răspuns Câştigător
| AlleSiAtat a răspuns:

Si eu joc transformice. big grin Cat despre hack, ar fi bine sa nu-l folosesti.Pritenul tau zice ca al lui nu e virusat, ei bine, e printre cazurile norocoase.Stiu o multime de persoane care au luat teapa si s-au umplut de virusi.Stiu o prietena care a luat un hack de branza si au fost atat de multi virusi incat i-au furat toate datele...si acum cauta o groaza de programe pentru indepartarea lor. x_X
Mai bine joci cinstit!winking

1 răspuns:
| S3n20 a răspuns:

Cele mai bune Hack-uri - http://hackz.monsterforum.net/