| florinmare89 a întrebat:

Sall TPU, am o intrebare pentru cei ce joaca transformice. Stiti pe cineva care sa ma invete wall jump ca m-am lasat o perioada si nu mai stiu sad

Răspuns Câştigător
| Eudaimonia a răspuns:

Asta nu se invata cumva neaparat, vine de la sine, daca joci tfm incearca si firstmice, si ledformice si hero mice dar mai alea fm(firsmice) e super fain. Asa, si cu wj-ul asta, pai incerca, daca e dreapta dai tasta dreapta apoi stanga apoi sus dar mai repede, daca e stanga faci inverst tasta stanga apoi dreapta apoi sus sau stanga sus si dreapta si sus.

| florinmare89 explică (pentru Eudaimonia):

Stiu cum se face dar nu pot cu cheese, dar mersi ai funda

1 răspuns: