| CataEo a întrebat:

Sall. deci am creat un sv de minecraft si nu pot intra pe el sv este pentru minecraft 1.3.2 si eu am acea versiune de minecraft iar cand incerc sa intru pe sv zice "user not premium" si am incercat sa scriu la consola serverului /whitelist add NickName(asama cheama :d) si. iar am intrat si tot asa imi zice am incercat sa scriu /whitelist off si tot asa imi zice crying sunt disperat help me

2 răspunsuri:
| denispatrik a răspuns:

Intra in setarile de la server si acolo la online mode scrii false

| BuLaIzA a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi minecraft