| poilkjmnb a întrebat:

Sall! din ce se pot face banii mai repede pe metin Bz de fapt pe servere private? multumesc Fundaa:X:X

3 răspunsuri:
| AdrianaDinu a răspuns:

Păi eu nu mă joc metin Bz dar joc private si de obicei pe astfel de servere se fac banii repede de la nivelul 50+ in pădure sau în munte dar poți încerca sa te duci în turnul demonilor pentru că pica itm si bani!
Succes! A și ți-aș recomanda următorul metinhttp://tdl-gaming.com/alcolicii/?s=home

| poilkjmnb explică (pentru AdrianaDinu):

Daa...am lvl 92 si nu mai sunt de turnul demonilor sau de padurestraight face

| JAzy_Fila_1996 a răspuns:

Buna..eu mai joc bz..sunt sKq13 poate mai vazut.:d infne! daca ai lv prea mare atunci iti faci 1 cont special pentru farmeri,, si iti cumperi itm cu 20%yang si 1.5/2k pv. crede-ma daca ai vreo 2-3 itm cu yang faci cu mult mai mult. 1sfat pana la lv 75 poti farma in v2 in ultimele camere se face yangu f bine 10-15kk pe camera bafta