| SSaleu20 a întrebat:

Sall, exista un joc care sa semene cu GranTurismo sau ForzaMotorsport? dar pentru pc! sa semene adica sa aiba o gama mare de masini pe care le poti modifica, nu vreau nfs/grid/blur, deja le.am jucat si as vrea sa fie masini reale adica nu ca cele din gta,
ps. am urmatoarea config : i5 2400/8gb ram/2video ddr5 gt730

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca vrei simulator realist l, nu arcade incearca Project Cars, Race07, Automobilista. Este Forza Horizon 3 pe pc dar merge doar daca ai Windows 10

| SSaleu20 explică (pentru Wr3nch):

Crezi ca mi.ar merge horizon3 pe pcul meu? Daca da de unde il pot cumpara pentru pc?

| SSaleu20 explică (pentru Wr3nch):

Merge si pe win 7? sau doar pe 10?

| Wr3nch a răspuns (pentru SSaleu20):

Doar pe 10 happy