| Claudiu003 a întrebat:

Sall exita hack-uri pentru barn buddy pe facebook? Daca da dati-mi si mie sa le downloadez

4 răspunsuri:
| Claudiu003 explică:

Dar scriu acolo jos sau dau pe inregistrare?

| Claudiu003 explică:

Si unde il gasesc?

| andreisdas23 a răspuns:

Da exista.Eu am.Intra aici www.ologeni-zone.forumz.ro te inregistrezi si vezi ca sunt acolo. Trebuie sa te inregistrezi intai si apoi o sa vezi codurile.

| andreisdas23 a răspuns:

Trebuie sa te inregistrezi intai, ca altfel nu poti vedea topicul.Vezi ca eu un buton sus cu inregistrare. Dupa ce ai bagat alea acolo o sa-ti trimita un email de confirmare.