| forsaken99 a întrebat:

Sall! Folosesc minecraft 1.4.4 (abia l-am updatat) si numi pot schimba skinul am mers in minecraf.jar la mob si am sters char.png dupa skinul care il vreau i-am schimbat numele in char.png asa apare si in mob dar nu se schimba in joc ce ar trebui sa fac? (n-am cumparat jocul...)

Răspuns Câştigător
| Mihai0202ful a răspuns:

Acum estge un bug care nu mai permite sa iti pui skin dacat daca ai Minecraftul cumparat incearca sa iei alte nume de englezi cu skinuri!
Funda?

| forsaken99 explică (pentru Mihai0202ful):

Cand zici incearca sa iei alte nume de englezi cu skinuri sa hackuiesc accounturi? xD da oricum mersi :p

1 răspuns: