| ShadowRed a întrebat:

SALL FUNDA!
Cine imi potea da un link pentru a downloada un starter automat pentru metin2 pandora va rog ca am un hack dmg si nu-mi merge fara starter automat va rog cel mai bun link si raspuns FUNDA! 1

2 răspunsuri:
| Whitecore a răspuns:

PAi nu stiu ce sa zic ca hackurile astea nu prea merg dar cred ca te pot ajuta:
intra pe siteul asta:www.4metin.ro si cauti la rubrica de clienturi bft;)

| ShadowRed explică (pentru Whitecore):

Da-mi un link care sa ma duca acolo ditect ca nu-l gasesc te rog