| anonim_4396 a întrebat:

Sall,imi merge gta 4 pe windows 7 home premium procesor 2 GHz, rami 4 gb, 64 bit? pleca video din cate am inteles e de 2 gb, ca nu imi apare la my computer si la propietati. funda

Răspuns Câştigător
| Focus11 a răspuns:

Iti merge 100% sigur daca apar probleme cu harta descarci comandline iar daca nu stii de unde sa il downloadezi scrii pe googlebig grinownload Gta 4 arena-bg iso-h-unt.Cam acelasi le am si eu la laptop doar placa e cam praf insa tot imi merge.

1 răspuns:
| RELU2749 a răspuns:

Pe un astfel de pc merg aproape toate jocurile.Mai ales Gta 4.
Mie imi merge gta 4 si am ram de doi.
Funda?