| Danzzz55 a întrebat:

Sall imi plc crossfire si problema e urmatoarea...Am un coleg care are exact acelasi monitor ca al meu si se joaca si el crossfire da problema e ca la el merge la maxim la rezolutie la wite si mie nu sad mie imi merge doar la o rezolutie mica si nu e din placa video sau de la rami ca el are mai putin ca mine si nu vrea sa imi zica straight face cand dau la rezolutie maxima imi zice ca monitoru nu suporta sa schimb statusul straight face

1 răspuns:
| cr1571n3l a răspuns:

Pai cu siguranta e din cauza la Placa video ca din cauza la monitor nu are cum sa fie mai ales ca il aveti la fel.vezi ca nu conteaza memoria placii video ci ce suporta ea.si ce rezolutii suporta.