| Flaviusbv a întrebat:

Sall imi puteti spune si mie va rog un site de metin 2 privat server va rogbig grin.Sa vie distractiv gen cum era Dinamik inainte nu cum e acum.Acum e stricat e prafoh go on.Deci sa cresti binisor nu greu..sa fie mai mult distractie si NU HUMMER!laughingsau cum se numeste e cel mai de ****.DAU FUNDA PENTRU SERVERU CEL MAI FAIN!

2 răspunsuri:
| UnicornulFericit a răspuns:

Uff. inca unul care nu specifica ce fel de server vrea straight face
Hard PVM? Pvp? PvQ?
Doar da-mi un mesaj si iti voi spune ce servere de metin vrei happy

| Flaviusbv explică (pentru UnicornulFericit):

Pvp pvm nu greu distractiv.Si nici prea plictisitorlaughing