| Anonim420420 a întrebat:

Sall! Intrebarea mea este : vreau sa cumpar ceva pe Clash Royale de 4 lei (cu cardul mamei)
Intrebarea este daca ea va fi informata la banca sau prin vreo chitanta pentru banii aia?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, cheltuiala va aparea in extrasul de cont pe care il primeste in fiecare luna (prin posta, mail sau internet-banking)

| Moon1997 a răspuns:

Da mama ta va afla ce ai facut cu banii aia sau pentru ce au fost trasi si nu cred ca o sa fie prea incantata..si sa fie numai atat nu ar fi o problema dar ai grija ca sunt multe firme din astea fantoma si trage o suma mai mare de bani sau chiar pe toti.laughing succes