| anonim_4396 a întrebat:

Daca cumpar o oferta dupa clash royale cu cardul o sa imi trimita sms cu tranzactia?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pot vedea online toate tranzactiile detaliate (ce ai cump; arat, de unde, cat, la ca ora, etc).
Pe scurt: Nu scapi de bataie ca dai comanda cu cardul parintilor.

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Nu stii la alte carduri dar la BT trimite sms, si la BRD cred ca trimite in rest nu stiu, oricum mami ta si tati tau vir vedea ca au didparut banii happy