| ionutalecs a întrebat:

SAll joc cs 1.6 si am luat destroy asa ca am reinstalat cs am luat iar destory dar pe alt server asa ca din nou am reinstalat cs si acum pe orice server intru am lag mare de 20 250 si inainte aveam lag de 30-100 (am cablu prin fibra de la RDS) Fundita plz helpppp

1 răspuns:
| σяєσ a răspuns:

Ia alta versiune de cs de ex cs carbon sau cs darkness.Eu joc pe darkness si lagul nu sare peste 60 sau 70. Dar nici nu ajunge pana la 60 big grin.