| Projectx3D a întrebat:

Sall, deci sa incep cu inceputul. Acum doua zile, un prieten mi-a dat wall si silent aim pentru cs, le-am bagat m-am jucat si eu putin cu ele pe un sv pana am luat destroy. Dupa ce am luat destroy, am reinstalat cs-ul, dar codurile nu mai functioneaza. Am downloadat alte versiuni de cs 1, 6 si nici pe acelea nu functionau.Si de atunci toate cs-urile downloadate au o grafica foarte praf, vreau sa spun ca atunci cand intru pe server, peretii si jucatorii se vad in patratele, pe absolut toate versiunile. Deci, sa revenim intru in cs, il bag in bafa, deschid codurile si mi-se inchide cs-ul din bara. Eu acum, vreau sa va cer ajutorul sau parerea ce pot face, pentru a functiona din nou. Astept un raspuns concret, si dupa obiceiul site-ului dau funda celui mai bun raspuns. (fara raspunsuri deviate, inutile sau injurii. Raportez)

Răspuns Câştigător
| Ciprian007 a răspuns:

Incearca asa : intra start/run/Scrie asa REGEDIT/HKEY_CURRENT_USER/cauti acolo VALE si il stergi

P. S : mai bine lasa-te de coduri ca alea strica pc si o sa iti iei cam multe destroywinking Succeshappy