| Flor1N94 a întrebat:

Salut, Craciun Fericit si tot ce va doriti! Am si eu o problema cu CS, am luat ban pe un server si aveam destroy, l-am reinstalat CS-u si tot mi se misca foarte greu in joc, va rog sa ma ajutati, ofer si o funda.

2 răspunsuri:
| Flor1N94 explică:

Am incercat si asa si nu merge... sa dau un rr la pc, si iti spun, poate merge.

| Angel_Diehard_1989 a răspuns:

Salut,Intri unde ai instalat CS, in folderul cstrike, cauti fisierul config.cfg, il stergi si intri inapoi in cs si gata