| anonim_4396 a întrebat:

SALL TPU am si eu o intrebare e vorba despre metin2ro.
la misunea cu sticla goala de la negustoarea de diverse imi cere sa ma duc la yohan sa procur seminte de piersic si pentru. a le procura trebuie sa ucid mistret simplu.
am omorat foarte multi eu am deja lvl 18 si misunea nu e indeplinita inca omor la mistret si nu pica smburi de piersica de ce?
cum pot sa procur samburi?
HELP!
DAU FundaVOT

Răspuns Câştigător
| SilentStriker a răspuns:

Stiu si eu misiunea aia, si e destul de enervanta. Daca ai noroc iti poate pica din prima, dar daca nu, cred ca poti sta si o ora, schimband CH-ul si cautand Mistreti. Dropeaza destul de greu, stai mai mult prin zona si o sa reusesti.

1 răspuns:
| Chr0me a răspuns:

ASA-i ro-ul.Mie mi.o mers asta dar am o misiune undre trebuie sa omor o natie de amazoance din map1 si omor in prostie degeaba. am ajuns la lv 45 si misiunea tot nu e gatalaughing